Наші слухачі – найкращі!

Новини Лют 22, 2023

Слухачка мовних курсів з англійської мови рівня А2 Анна ЛЕХМАН стала учасницею Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна академічна мобільність. Анна – студентка педагогічного факультету спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Упродовж двох місяців вона поглиблювала та вдосконалювала свої знання з англійської мови на мовних курсах Лінгвістичного центру, щоб вільно почувати себе в іншомовному середовищі та гідно представити українське студентство в закордонному навчальному закладі. Наступні чотири місяці Анна ЛЕХМАН навчатиметься в Академії образотворчих мистецтв імені Яна Матейка в Кракові (Республіка Польща). Бажаємо успіхів та нових здобутків!