21 вересня відбулась онлайн-зустріч щодо Pearson English International Certificate

Новини Вер 22, 2022

21 вересня відбулась онлайн-зустріч щодо підготовки до міжнародного мовного іспиту Pearson English International Certificate.

На зустрічі виступила Наталія Сліпачук, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Наталія детально розповіла, що таке міжнародний мовний іспит, які міжнародні мовні іспити популярні в Україні, а також детально розповіла про мовний іспит Pearson, до якого можна підготуватись у Лінгвістичному центрі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Учасники зустрічі залишали свої запитання, на які ми відповіли.

Були охоплені усі важливі нюанси, зокрема про те на кого розрахований іспит, про переваги сертифікату Pearson, про систему оцінювання, про структуру і формат іспиту.

Досвідом та враженнями поділились учасники зустрічі, які успішно склали іспит Pearson та є власниками сертифікату Pearson.

Долучайтесь до нас у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/lingvo.center.kpnu/

Instagram: lc_kpnu